image
پنل مشتریان
 
کاتالوگ
 
 
تماس با ما
دانلودها
سوالات متداول
محصولات و خدمات
صفحه اصلی
 
 
 
 

سنسورهای مخصوص سالنهای مرغداری:


• سنسور دما:
دقت سنسورهای دما در سالنهای مرغداری نقش بسزایی در بهبود کیفیت پرورش دارد. در این راستا کارآمدترین سنسورهای دیجیتال دما موجود در بازار را برای کنترل سالنهای مرغداری شما بکار بردیم. ضمن آنکه سنسورهای دما را پس از مونتاژ روی برد و اتصال به کابل انتقال در پکیج های ویژه ای قالبگیری کردیم. و اکنون با اطمینان میگوییم که سنسورهای دمای ایرانیان ضمن برخورداری از دقت اندازه گیری در حد دهم درجه سانتیگراد، کاملا ضد آب و مناسب اتوماسیون مرغداری بوده و با یک سال ضمانت بدون قید و شرط ارائه میشود.

 

• سنسور رطوبت:
سنسورهای رطوبت از بهترین سنسورهای رطوبت موجود در بازار انتخاب شده و دارای خروجی دیجیتال است که با افزایش طول سیم، دقت خود را از دست نمیدهد. سنسورهای رطوبت نیز مانند سنسورهای دما در پکیج های ویژه ای قالبگیری شده اند تا در برابر ریزش مستقیم آب از بالا مقاوم باشند.

 

• سنسور گاز:
صنایع کنترل هوشمند ایرانیان انواع مختلفی از سنسورهای گاز را در لیست محصولات خود جای داده است. با این حال وظیفه خود میداند که مطلبی را در مورد سنسورهای گاز به اطلاع مصرف کنندگان محترم برساند. همانطور که در اسناد مربوط به سنسورهای گاز مخصوصا آمونیاک قید گردیده است این سنسورها طول عمر مشخصی دارند که پس از آن زمان باید مجددا کالیبره و یا تعویض گردند. از آنجا که کالیبراسیون سنسورهای گاز هزینه برمیباشد اغلب مرغداران تمایلی به انجام منظم کالیبراسیون ندارند و این امر سبب کاهش دقت اندازه گیری سنسورهای گاز بعد از چند دوره میگردد. از این رو اتوماسیون مرغداری ایرانیان به گونه ای طراحی گردیده که مانند بسیاری از اتوماسیونهای معتبر خارجی میزان آمونیاک را معیار تهویه قرار نمیدهد و از روشهای پیشرفته تری برای تعیین زمان و مقدار تهویه سالن کمک میگیرد. با این حال امکان اتصال سنسورهای آلودگی به دستگاه های اتوماسون ایرانیان در نظر گرفته شده است.صفحه اصلی | محصولات و خدمات | سوالات متداول | دانلود ها | تماس با ما

کلیه حقوق این وب سایت برای صنایع کنترل هوشمند ایرانیان محفوظ می باشد